Mayar Bison Multivitamin İçeceği ©

mayar-bison-urunler (6)

ENERGY DRINK (2)

mayar-bison-multivitamin

MAYAR BİSON MULTİVİTAMİN İÇECEĞİ

mayarbison-enerjiKAFEİN;

Kafein'nin uyarıcı etkisi yüzyıllardan beri bilinmektedir.Bu madde merkezi sinir sistemini, özellikle de sinirsel iletimin gerçekleştiği sinapsları doğrudan etkileyerek kişinin uyanık kalmasını sağlar Mayar Bison enerji içeceğinin 100 ml 'sinde 15 mg kafein bulunmaktadır.

mayarbison-enerjiTAURİN ;

Taurin, beyinde, kalpte, retinada ve kaslarda bulunan kükürt amino asittir.Sporcuların daha iyi performans sunabilmeleri için, kasları uyarma gibi faydaları bulunmaktadır.

mayarbison-enerjiVİTAMİNLER GRUBU ;

Vitamin A; Kemik,Diş,Yumuşak doku,Mukus zararları ve cilt yapılarının sağlıklı bir şekilde oluşturulmasında ve korumasına yardımcı olur.Vitamin A özelikle düşük ışıkta iyi görüş elde etmeyi sağlar.

Vitamin C; Kıkırdak,Kemik ve dişlerin onarımını sağlar.Yaraların iyileşmesine yardımcı olur.
Kronik hastalıklara yaklanma riskinizi azaltır.Kan lipidlerini dengeler.Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Vitamin E; Göz sağlığı,Cilt sağlığı ve hormonal düzen gibi bir çok alanda önemli bir vitamindir.

Vitamin D; Güneş vitamini olarak bilinir.En önemli işlevi bağışıklık sistemini güçlendirir.Kalsiyum ve fosfor emilimini düzenler.Ayrıca Vitamin D kemikleri güçlendirir,kanser,diyabet ve osteoporoz gibi hastalıklara karşı korur.

Vitamin K; Kanı pıhtılaştırarak aşırı kanamayı önleyen ayrıca kemik metabolizmasında çeşitli görevleri bulunan protrombin adlı proteinin üretimi için gerekli bir vitamindir.

mayarbison-enerjiÇİNKO;

Bağışıklık sistemini destekler ayrıca saç,tırnak ve cilt sağlığına katkıda bulunur.Kemik minarel yoğunluğunu artırır.Göz hastalıklarının tedavisinde destek olmak gibi bir çok fonksiyonu bulunur.mayarbison-enerjiSELENYUM;

Bağışıklık sistemini destekler ayrıca saç,tırnak ve cilt sağlığına katkıda bulunur.Kemik minarel yoğunluğunu artırır.Göz hastalıklarının tedavisinde destek olmak gibi bir çok fonkisyonu bulunur.

mayarbison-enerjiMAGNEZYUM;

Metabolizmaya bir çok faydası vardır.Kasların güçlenmesine yardımcı olur.Protein sentezi ve enzim sistem aktivesinde,hücrelerin büyümesine ve yenilenmesine önemli bir rol oynar.

mayarbison-enerjiŞEKER;

Mayar Bison Multivitamin içeceği şekersizdir.

mayarbison-enerjiSU;

Mayar Bison enerji içeceğinin temeli saf ve taze doğal kaynak suyu ile oluşturulmaktadır.

MAYAR BISON ENERJİ İÇECEĞİ T.S.E STANDARTLARINA UYGUN ÜRETİLMEKTEDİR.