Mayar Bison Gıda İç ve Dış Tic.A.Ş.

TARİHÇEMİZ ;

Mayar Bison Enerji İçeceği olarak 2016 yılından bu yana başta Türkiye’de ki içecek sektörüne yön vermekte, dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği başarılı ihracatlar ile dünya pazarında ülkesini temsil etmeye devam etmektedir.

İzmir OSB bölgesinde yer alan ve 25.000 m2 alan üzerine kurulu olan üretim tesisimizde yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerimiz kurumsal süreçleri takip ederek üretilmekte olup, hem ulusal hem de uluslararası pazarda enerji içeceği en iyisi olacak şekilde tüketime sunulmaktadır.

Tescilli markalarımız ile üretim faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız, sektördeki tecrübelerini yine sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak enerji içeceği ürünlerine başarılı bir şekilde yansıtmaktadır.

Sektöre adım attığı günden bu yana başarılı üretim faaliyetleri ile üretim kapasitesini büyüten firmamız, dünya pazarında ülkemizi temsil etmenin sorumluluğunu ve haklı gururunu taşımaktadır.

Mayar Bison enerji içeceği ürün kalitesinin yanı sıra enerji içeceği ambalajı açısından da ön plana çıkmaktadır. Başarılı enerji içeceği ambalajı ile hem ulusal hem de uluslararası raflardaki yerini gururla doldurmaktadır.